Tax School Kharkiv News

Освітній проєкт харківських податківців виходить на міжнародній рівень

Виставка «Освіта Харківщини» працює у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. У її роботі беруть участь представники вищих навчальних закладів Харкова і Харківської області. Долучилися, також, університети зі Словаччини та Чехії. Захід відвідують студенти, учні старших класів та їхні батьки з метою ознайомитися з пропозиціями учбових закладів.

Із вітальним словом на церемонії відкриття виставки виступив в. о. заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області Євген Огієнко. Він побажав учасникам заходу та відвідувачам плідної роботи та ефективного нетворкінгу.

Презентували проєкт Tax_School_Kharkiv начальник управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області Людмила Охріменко та заступник начальника управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області Тетяна Шинкарьова. Податківці демонстрували відеоматеріали, знайомили присутніх із субсайтом taxschoolkharkiv.info та його структурою, консультували щодо курсів проєкту.

Також під час спілкування з відвідувачами виставки, фахівці податкової служби роздавали друковану продукцію та консультували стосовно одноразового (спеціального) добровільного декларування, податкової знижки та змін у застосуванні РРО і ПРРО.